ספרי הומור ומתנה

 ספרי הומור ומופעי בידור

צרו קשר
כתבו עלינו ופארו את שמנו
עמוד הבית   הפקת ספרים קופירייט ופרסום מופעים  וסדנאות
 יבלת בלב פוסטרים בדיחות

הספרייה המשפחתית

_  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

מיתה זוגית

  הספר שילמד אתכם, את שחשבתם שלעולם לא תדעו.

אחרי עבודה מאומצת של למעלה משנה, בה כמעט והתגרשו לפחות חמש פעמים (אף כי אינם נשואים זה לזו, בשום אופן, חס וחלילה ולא יעלה על הדעת!) הצליחו סוף סוף הקומיקאים אודיה קורן ועמרי בר-לב, לסיים את ספרם הדן ביחסים שבינו לבינה, בינה לבינו ומה שאין ביניהם. הכול כתוב בחצי חיוך, שלושת רבעי גיחוך ועצב מלא.

זהו ספר דו כווני, הניתן לפתיחה משני הצדדים כשצד אחד הוא הצד שלה והצד השני הוא הצד שלו. שני הצדדים נפגשים באיור משותף בדף האמצעי. הספר בא לעזור לזוגות להכיר האחד את השני טוב יותר, להבין את כוונותיו, גחמותיו, רצונותיו ותשוקותיו של הצד השני, ובעיקר להגיע למסקנה שאין סיכוי!

כניסה באמ..אמא שלהם

או

פינת הייעוץ

?יש בעיות

אצלי יותר טוב

כניסה לצד שלה

כניסה לצד שלו

אחרי

 

(מחיר הספר - כולל משלוח ולא כולל טיפ: 59 ש"ח (במקום 78 ש"ח בחנויות

לרכישה: שלחו מסרון "מעוניין/ מעוניינת לרכוש ספר" ל 052-2655831 ואנו ניצור עמכם קשר בנושא.


  על אפך וחמותך

המדריך השלם לחלק החסר

כיצד כלה צעירה העומדת להיכנס בברית הנישואים יכולה לזהות מראש מי היא חמותה לעתיד? ואם היא מזהה, האם היא יכולה להקדים תרופה למכה? "על אפך וחמותך הינו המגדיר האולטימטיבי לרוב סוגי החמיות. הוא יעזור לך בזיהוי וייתן לך הצעות וטיפים לדרכי התמודדות עם חמותך לעתיד ולהווה. בספר תפגשי את החמות החשדנית והחמות הבשלנית, החמות המתעלקת, החמות האדיפלית ועוד חמיות רבות ורעות אחרות. לידיעתך, בניגוד למגדיר פרחי גינה, שבו טעות בזיהוי יכולה להוביל מקסימום לנבילה מאכזבת של הפרחים, כאן, יקירתי, טעות בהגדרה ובזיהוי תלווה אותך לכל אורך חיי הנישואים שלך, ולא עלינו... גם לסיבוב שני. לכן, חשוב לעיין היטב במגדיר לפני שעושים החלטות.

אגב, אם את כבר נשואה, קראי את הספר פעמיים. פעם אחת כדי ללמוד היכן טעית, ופעם .שנייה כדי ללמוד מה ניתן לתקן

מחיר הספר: 35 ש"ח (במקום 69 ש"ח בשוק השחור) כולל משלוח והשתתפות בצערך.  לרכישה: שלחו מסרון "מעוניין/ מעוניינת לרכוש ספר" ל 052-2655831 ואנו ניצור עמכם קשר בנושא.


חוזרים למרכז לגמילה מבכיבדיחות חידות ובעיקר שטויותספרים קטנים אבל גדוליםעל המחבר חסר החיבורים...רוצו למיטה לפני שבורח לכםרוצו לשירותים לפני שבורח לילחיי האכזבהבואו לטייל קצת בארץתבורכו ידידיימכתבים מטורפים ותשובות רציניותגיחי, גיחי